Bianchi Adore Espresso Bar 16 хартиени патрони

Совршена комбинација на Арабика од Костарика и Колумбија со арома и вкус што ги воодушевува сетилата и на најголемите познавачи на кафе. Bianchi Adore Espresso BAR е кафе достојно за обожавање.

Состав: 90% Арабика, 10% Робуста.

Димензија на еден патрон е 44 мм.

Категории: ,